İstanbul Atletİzm İl temsİlcİlİğİ İstanbul Atletİzm İl temsİlCİlİğİ

www.tafistanbul.org

GSM : +90 541 464 91 19

WhatsApp Hattı : +90 541 513 72 09

usukat@tafistanbul.org

ANA SAYFA

İL TEMSİLCİLİĞİ

YARIŞMALAR

İLÇELER

İLETİŞİM

Ana Sayfa İl Temsilciliği Okul Sporları Yarışmalar İlçeler İletişim Sonuçlar
2019 YARIŞMA SONUÇLARI

YARIŞMA YERİ İSTANBUL / FLORYA ATATÜRK ORMANI KROS PARKURU

YARIŞMA TARİHİ 30 EKİM 2019 - Çarşamba

YARIŞ BAŞLAMA SAATİ 11:00 / 17:00 Saatlerinde yapılacaktır.


Yarışma Statüsü

TÜRKİYE ATLETİZM FEDERASYONU 10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA KOŞUSU İL SEÇMESİ YARIŞMALARI


YARIŞMA SONUÇLARI YARIŞMA STATÜSÜ Küçük Kızlar Start List ve Sonuç Küçük Erkekler Start List ve Sonuç Yıldız Kızlar Start List ve Sonuç Yıldız Erkekler Start List ve Sonuç Genç Kızlar Start List ve Sonuç Genç Erkekler Start List ve Sonuç

80m./100m./200m./400m./800m./Gülle Atma/Cirit Atma Start List ve Sonuç :

Küçük Kızlar Start List ve Sonuç Küçük Erkekler Start List ve Sonuç Yıldız Kızlar Start List ve Sonuç Yıldız Erkekler Start List ve Sonuç Genç Kızlar Start List ve Sonuç Genç Erkekler Start List ve Sonuç

4x100m. Start List ve Sonuç :

Küçükler MIX Start List ve Sonuç Yıldızlar MIX Start List ve Sonuç Gençler MIX Start List ve Sonuç

4x100m.MIX Kayıt Formları Start List ve Sonuç :

Küçük Kızlar Start List ve Sonuç Küçük Erkekler Start List ve Sonuç Yıldız Kızlar Start List ve Sonuç Yıldız Erkekler Start List ve Sonuç Genç Kızlar Start List ve Sonuç Genç Erkekler Start List ve Sonuç

800m. Takım Yarışmaları Start List ve Sonuç :

YARIŞMA SAATLİ PROGRAM

64. ÖMER BESİM KOŞALAY KIR KOŞUSU

24 Kasım 2019 / Florya Atatürk Ormanı

Saat: 11:30

      64. ÖMER BESİM KOŞALAY KIR KOŞUSU 24 Kasım 2019 tarihinde Florya ATATÜRK ORMANINDA yapıldı. 64ncüsü yapılan yarışın birincisine kırmızı eşofman ve kupa verildi. Yaş grubu kategorilerde koşulan Ömer Besim Koşalay Kırmızı Eşofman Kır Koşusu'nun en önemli yarışı büyük erkeklerde BURHAN BELİR 17:31 lik derecesi ile Birinci oldu.

      Genel tasnif Kadınlarda 1. ÖZLEM KIRLI 23:58  / 2. YASEMİN MERYEM DEMİREL 25:13 / 3. BURCU SÖNMEZ 26:02

      Genel Tasnif Erkeklerede 1. HÜSEYİN İBRAHİM ÖZTÜRK 14:47 / 2. ABDULHALİK ÇAĞIRAN 15:09 / 3. BURHAN BELİR 17:31 dereceye giren sporcular oldu.

2019 YARIŞMA SONUÇLARI YARIŞMA STATÜSÜ